Naujienos - 2020.10.08
Naujienos - 2020.10.08

Seminaras – ASPĮ ir ligonių kasų sutarčių sudarymas ir kontrolė, aktyviojo gydymo atvejų klasifikavimas, klinikinis kodavimas, viešųjų pirkimų planavimas COVID-19 kontekste

2,1 milijardų eurų (neskaitant 570 milijonų Eur rezervo) – tiek lėšų 2020 metais buvo skirta sveikatos priežiūrai iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo. Didžioji dalis šių lėšų paskirstyta per Ligonių kasų ir Sveikatos priežiūros įstaigų sutartis dėl sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimo.

Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienais metais PSDF biudžetas auga, tikėtina, kad 2021 m. skiriamų lėšų suma bus dar didesnė. Siekiant pasirašyti sutartis su Ligonių kasomis dėl paslaugų apmokėjimo būtina gerai žinoti šių sutarčių pasirašymo ir vykdymo praktinius aspektus.

2020 m. spalio 14 d. organizuojamas seminaras -ASPĮ ir ligonių kasų sutarčių sudarymas ir kontrolė, aktyviojo gydymo atvejų klasifikavimas, klinikinis kodavimas, viešųjų pirkimų planavimas COVID-19 kontekste.

Seminaro metu pranešimą tema – ASPĮ ir ligonių kasų sutarčių sudarymas ir kontrolė, skaitys advokatas Arvydas Aranauskas. Ši tema aktuali visoms gydymo įstaigoms turinčioms sutartis su ligonių kasomis. Dar yra laiko registracijai!

Daugiau informacijos apie seminarą, rasite čia: https://www.avgo.lt/mokymai/aspi-ir-ligoniu-kasu-sutarciu-sudarymas-ir-kontrole,-aktyviojo-gydymo-atveju-klasifikavimas,-klinikinis-kodavimas,-viesuju-pirkimu-planavimas-covid-19-kontekste